Hakkımızda

2018 Yılında Bursa’da faaliyete geçen Türkiye genelinde açılım yaparak etkin iletişim yeteneği olumlu insan ilişkileri sayesinde müşteri portföyünü genişletme konusunda üstün başarı göstermiş, iş sırası ve sonrasında sergilediği başarı da iş verenlerin bağlılığını arttırmış konumda olarak, güvenlik görevlisi danışmanlık ve temizlik konumunda olarak güvenlik görevlisi danışmanlık ve temizlik konumunda sizinle beraber çalışmaktan onur duyarız.

Adr ozel guvenlik hizmetleri profesyonel bir yonetim kadrosuna sahip  guvenlik hizmeti sirketidir. Yonetim kadrosunun uzun yillar guvenlik. Sektorunde calismalari olup en iyi hhizmet anlayisini benimsemistir.  Yetenek organizasyon iletisim anlaminda farkli alanlarda basari sahibi olan yonetimimiz Gorev ve sorumluluk alanlarinin bilincini kavramis olup verilen gorevi yerine getirme konusunda ust duzey caba gostermekteyiz.

Şirketimiz özel güvenlik hizmetlerinin (Bina, konut, işyeri, tesis, fabrika, tatil köyü, AVM, otopark vb.) yanısıra  güvenlik danışmanlığı, güvenlik personeli hizmet içi gelişim danışmanlığı, tehdit analiz, güvenlik denetim ve elektronik güvenlik hizmetleriyle de yanınızdadır.

 

Misyonumuz

Bireğin geleceğine güvenle bakabilmesi için yaşamının her döneminde fiziksel ve psikolojik zararlardan korunması gerekmektedir. Bu nedenle, geçmişten gelen farklı alanlardaki birikimlerimizi bir bütün halinde yoğurarak etkin, objektif, ülke gerçeklerine dayanan, kurum ve kuruluş ihityaçlarına uygun “Güvenlik ve Koruma Modeli” oluşturmak; “Her an huzurun hissedildiği, insani değerlerin korunup kollandığı” bir alan sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Güvenlik ve koruması sağlanan sistemi, kanuni sorumluluk ve yetkiler çerçevesinde, kolay hedef olmaktan çıkarmak; çağdaş insanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek özlenen bir ortam haline getirmek; akılcı, ilkeli, yenilikçi ve sorun çözücü yaklaşımlarla Özel Güvenlik, Temizlik, Turizm, Gıda ve Dış Ticaret hizmetlerinde lider firma olmaktır.

 

Modelimiz

İnsan, teknoloji, dinamizm, katılım, saygı, disiplin, özgüven, süreklilik ve bütünsellik gibi kavramları sistem bütünlüğü içerisinde kaynaştırarak, verilen hizmeti zirvesine taşımaktır.

 

 

 

Hakkımızda